MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

14/09/2010339618
3396

14/09/2010 - Surfing na Wyspach Kanaryjskich

W tym roku pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa i spędziliśmy cudowne wakacje na wyspie Fuerteventura (Wyspy Kanaryjskie). Oferta hotelu Corralejo Beach była fantastyczna, a wyżywienie było naprawdę bogate i różnorodne - polecamy wszystkim wybierającym się na wakacje do Corralejo (Fuerteventura). Pogoda dopisała znakomicie serwując temperatury 28 - 32 stopni C. Nigdy nie widziałem jeszcze takiego oceanu - woda była przezroczysta z turkusową poświatą, aż chciało się w niej kąpać non-stop.

Głównym celem było dla nas spędzić wakace w sposób aktywny. Skorzystaliśmy więc z windsurfingu, surfingu, snorkelingu (nurkowanie z rurką) i body-boardingu. Mieliśmy też okazję przejechać się na wielbłądach... jednym słowem wakacje pełne wrażeń. Sławna plaża "Blue Flag Beach" nie była tak urokliwa jak położone po przeciwnej stronie wyspy El Cotillo - prawdziwy raj na ziemi. Wysokie fale zapewniały dużo emocji, a po setkach otarć i podrażnień od desek musieliśmy korzystać z kombinezonów (wet-suit) które pozwoliły na zabawe w mocno zasolonym oceanie przez cały dzień. Dobre rozwiązanie zamiast pakowania na siebie kilogramów kremu z filtrem przeciwsłonecznym.

Wróciliśmy do domu z opalenizną i mocnym postanowieniem, że tam wrócimy. Tym razem w nieco większym składzie... co zapewni jeszcze więcej wrażeń.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS