MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

05/01/2008168214
1682

05/01/2008 - Browar Guinness

To po prostu wstyd - mieszkać w Dublinie tyle czasu i nie odwiedzić tego źródła rozkoszy. W sobotnie popołudnie kupiliśmy zatem bilety (12 euro od osoby) i wybraliśmy się do browaru produkującego najsmaczniejsze ciemne piwo na świecie. Cały browar zajmuje dosyć sporą powierzchnię, a jego historia jest niezwykle ciekawa. Po przybyciu na miejsce dostaliśmy przepustki w postaci firmowych breloków, które na samym szczycie budynku można było wymienić na kufel świeżutkiego Guinnessa.

Przechadzając się po kilkupiętrowym budynku przygotowanym specjalnie dla zwiedzających, można dowiedzieć się wielu faktów i ciekawostek dotyczących produkcji i powstania tego piwa. Można skosztować półproduktów, takich jak ziarno i zdegustować różne gatunki Guinnessa. Po zwiedzeniu całego gmachu, na samym szczycie - ostanim piętrze, można wymienić swoją przepustkę na kufel i patrząc na panoramę Dublina rozkoszować się trunkiem. Cały bar jest oszklony i znajduje się wysoko, tak więc można zobaczyć cały Dublin.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS