MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

29/09/2007241228
2412

29/09/2007 - Jura Krakowsko-Częstochowska

Ostatnia sobota upłynęła nam w całości na przepięknej wycieczce. Tym razem odwiedziliśmy okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tomek był organizatorem i to jego wina, że mamy takie piękne zdjęcia.

Zaczęliśmy od zwiedzania zamków i rozsianych do okoła skałek. Skałki powoli zamieniły się na wysokie urwiska - to był dopiero skok adrenaliny. Wspinaczka po tych dziełach natury przyprawiała o dreszcze. Na szczyty strach było wychodzić na stojąco, dlatego zazwyczaj wspinaczka kończyła się w pozycji horyzontalnej... podobnie jak robienie zdjęć :)

Przeszliśmy kawał drogi, widzieliśmy ruiny zamku w Bobolicach, Górę Zborów i wiele innych zabytków. Pogoda dopisywała niesamowicie, co widać po ostrości zdjęć, a humory nawet bardziej.

Odwiedziliśmy kilka jaskiń i grot - to była prawdziwa przygoda. Spotkaliśmy też na swojej drodze kilka osób szukających guza. Zjeżdżali z wysiokich skał na linach - oczywiście z zabezpieczeniem, ale i tak wyglądało to na szalony pomysł.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS