MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

24/03/2007246628
2466

24/03/2007 - Odwiedziny Teściów

24 marca miałem okazję poraz pierwszy spotkać swoich teściów... owszem trochę to niekonwencjonalne, ale lepiej późno niż wcale prawda? Rodziców i brata Tatiany odebraliśmy z dworca PKP - dojechali tam swoim samochodem z Kaliningradu. Najpierw było bardzo poważnie i dosyć cicho - każdy był stremowany, ale na miejscu wszystko się poprawiło. Po piwku tata Tatiany i brat zasnęli na siedząco - jechali na zmianę przez całą noc, więc krótka drzemka im się należała. Po przebudzeniu i kolejnym piwku zaczęło się robić ciekawie. Niestety ani ja ich, ani oni mnie "nie panimajet", ale z pomocą przyszła Tatiana. Następnego dnia rozumieliśmy się już bez słów - zwłaszcza z teściem :) W te kilka dni poznaliśmy się dosyć dobrze - rodzice Tatiany to bardzo zabawni, mili i otwarci ludzie. Pan Aleksander budzi z początku grozę, ale tak na prawdę to niedżwiedż ze złotym sercem. Rozmawialiśmy przede wszystkim o planach, różnych aspektach naszych kultur... naprawdę nie wiedziałem, że da się popijać zupę pomidorową wódką... o dziwo smakowało i skutki uboczne też były mniejsze.

Przez 3 dni zdążyliśmy zwiedzić kilka pięknych miejsc - nasi goście byli zachwyceni wyjadzem kolejką na Skrzyczne i widokami z góry Żar w Międzybrodziu. Wszyscy razem przeżyliśmy wspaniałe chwile i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znów. Po ekscytujących wycieczkach odwiedziliśmy moją ulubioną knajpkę "Nirvana", i przeszliśmy całe Bielsko piechotą. 26 marca Tatiana wraz ze swoją rodziną zorganizowała dla mnie małe przyjęcie urodzinowe... było zgodnie ze standardami - baloniki, dobry alkohol, grill i miłe upominki. Niestety czas przeleciał szybko i chociaż niechętnie... musieliśmy się pożegnać, ale już niedługo spotkamy się znów.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS