MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

17/03/200923678
2367

17/03/2009 - Krótki Odpoczynek w Polsce

Udało mi się odwiedzić Polskę na krótką chwilę. Motywacją była wizyta u stomatologa (ceny w Irlandii są dalej sadystyczne, jeśli chodzi o opiekę stomatologiczną). Bardzo cieszyłem się, że będę miał okazję odwiedzić przyjaciół. Kasia i Przemek byli niezmiernie mili goszcząc mnie u siebie. Czas głównie upłynął na odwiedzinach. Krzysiek z Jola i ich cudowna cureczka wyglądają świetnie... prawdziwi szczęśliwi rodzice. Tomek i Julia zadomowili się już w swoim mieszkaniu, które swoją drogą wygląda bardzo fajnie.

Żałuję, że nie miałem więcej czasu, bo chciałoby się go spędzić więcej z bliskimi osobami, ale takie życie... pewnie znów się zobaczymy za rok, chyba że coś uda się wymyślić pod koniec 2009. W trakcie wizyty pogoda była katastroficzna - przywiozłem śnieg, zamiecie i deszcz. Podobno zaraz po moim wyjeździe pogoda się poprawiła. To ma sens, bo w Dublinie zaczęła się psuć zaraz po moim powrocie.

Kasia i Przemek już wkrótce nas odwiedzą w Irlandii i zwiedzimy masę ciekawych zakątków wyspy. Już nie możemy się doczekać.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS