MOYAVESNA.COM - MOJAWIOSNA.COM - NOT SO ORDINARY LIFE OF MARTIN, TANYA & MILA GAIK

14/04/2007140714
1407

14/04/2007 - Urodzinki Krzyśka i coś jeszcze

14 kwietnia było bardzo miło... Krzysiek Cholewa obchodził swoje święto - kolejne urodziny. I cóż mogę dzisiaj dać swojemu wnuczkowi, jeśli nie moje Werther's Original? Wszystko zapowiada się właśnie tak i Krzysiek wciąż ma jeszcze szanse zostać dziadkiem w całkiem młodym tfuuu... znośnym wieku. Otóż młoda (wciąż jeszcze) para oznajmiła wszystkim, że spodziewają się dziecka. Nie wiadomo jeszcze jakiego... byle zdrowego. Ta wiadomość przyćmiła całkowicie święto Krzyśka, a na wódce zawieszono niemowlęce buciki, które dostali w prezencie... co tak na marginesie oznacza, że niektórzy byli wtajemniczeni, albo posługiwali się nadprzyrodzonym zmysłem kupując Krzyśkowi prezent na urodziny. Było wyśmienicie, towarzystwo przednie, a jedzenie jak zawsze... rewelacyjne... Jola jakoś zawsze wie co podać :)

Jak widać na zdjęciach impreza była męcząca... oczywiście pod koniec, kiedy nogi przestały mnie nieść (prawie). Szczerze mówiąc to chyba wszyscy wypiliśmy o jeden za dużo, bo jakoś niewiele pamiętam. Krzyśkowi życzymy kolejnych tylu... lat i dzieci i z niecierpliwością czekamy na brzuch Joli.

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS